Balandis  2018
P
A
T
K
Pe
Š
S
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Sauna

Pirčių kompleksą "TOSCANA" sudaro 3 pirtys:
ELEGANCE sauna +90 (sausa)
INFRA sauna +50 (infra raudonųjų spindulių sauna su TV, DVD, Audio aparatūra)
BIO sauna "KIVI" +70, drėgmė 50 procentų.
Šalto vandens kibiras, lietaus dušas.
Poilsio salė su gultais, banketinė salė, garso ir vaizdo aparatūra.
Sausa sauna
 
Ar gali sausas karštis saunoje pagerinti mūsų sveikatą? Sausas karštis padeda atsipalaiduoti, nes veikia raminamai ir be drėgmės. Dauguma saunos entuziastų dievina sausos saunos teikiamą šildantį ir stiprinantį poveikį. Dauguma jaučia, kad sausos saunos karštis naudingesnis sveikatai negu garų sauna. Su sausa sauna susijusi nauda sveikatai:

Stiprinanti širdies ir kraujagyslių mankšta. Sausas saunos karštis paspartina širdies veiklą, o kraujagyslės atsiveria. Todėl į kraują patenka daugiau deguonies, kuris keliauja į visus vidaus organus. Taigi po sausos saunos jūs pasijusite tarsi ką tik atlikę stiprinančių pratimų ir iš saunos išeisite atsigaivinęs ir energingas.

Kalorijų deginimas. Sausas saunos karštis skatina prakaito liaukas veikti, todėl naudojamos kalorijos ir energija. Tyrimai įrodė, kad sausos saunos naudotojai gali sudeginti iki 300 kalorijų per vieną kaitinimosi seansą.

Organizmo valymas nuo kenksmingų medžiagų. Ekspertai mano, kad sausas saunos karštis padeda giliau apsivalyti nuo kenksmingų medžiagų negu garų sauna. Sausa sauna padeda atsikratyti švino, gyvsidabrio, nikelio, natrio, sulfitinių rūgščių ir cholesterolio bei kitų iš aplinkos įsisavintų medžiagų.

 

Plačiau
 
INFRA sauna
 
Infrasauna, esant 40-60°C temperatūrai, sukelia 2-3 kartus didesnį prakaitavimą nei įprasta sauna 90-100°C temperatūroje. Prakaituojant iš organizmo pašalinamos kenksmingos medžiagos, kurios susidaro organizme vykstant medžiagų apykaitai. Maždaug 80% infrasaunoje išsiskyrusio prakaito sudaro vanduo, o 20% kietosios medžiagos, tokios kaip riebalai, cholesterolis, toksinai, sunkiųjų metalų druskos, riebiosios rūgštys, šlakai (įprastinėje pirtyje pasišalina tik 5 procentai).
Saunoje rekomduojama būti apie 30-40 minučių, o kad neprailgtų laikas - čia įrengta TV-DVD_AUDIO sistema.
Plačiau
 
BIO sauna
 
Tai sauna leidzianti Jums pajusti spalvotus ir ryškius malonumus. Unikali šiluma išgaunama iš žadeito akmenų.  Čia įrengtas HARVIA KIVI elektrinis pečius saunos ora įšildo iki 70 laipsnių šilumos ir automatiškai leidžia drėgmės garus iki 50 procentų. Nedidelė šiluma ir drėgmė leidžia atsipalaiduoti, maloniai poilsėti.
Plačiau
 
Poilsio vieta
 
Plačiau